IJM.org

Event Category Name
12 Cascade Cross Series: Hilly Cross Men B Guy Tucker
7 Cascade Cross Series: Silly Cross Men B Alex Telitsine
24 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Alex Telitsine
21 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Guy Tucker
16 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men A-B Alastair Lockett
15 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 Brad Kilcline
9 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 4 Karen Kowalchyk
3 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Sylvio Bravetti
38 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Brian Snyder
21 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Guy Tucker
8 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Brad Kilcline
2 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Master Men B Alistair Leigh
10 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 3 Alex Telitsine
72 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Alex Telitsine
24 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Alistair Leigh
1 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Aaron Shaw
24 Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Alastair Lockett
3 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 1-2-3 Cathy Varland
17 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 1-2-3 Suzie Kauper
15 Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Nelson Jay
22 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Greg Miller
9 Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Ryan Dean
7 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Jeff J Dunn
16 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Ryan Gist
20 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Brad Kilcline
31 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Kurt Argys
30 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Gabriel Templeton
39 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Brian Snyder
25 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Alex Telitsine
38 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Ryan Dean
17 Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men RC Rogers
DQ Kirkland Criterium Men Cat 4 Martin Chvoj
46 Kirkland Criterium Men Cat 3 Alex Telitsine
51 Kirkland Criterium Men Cat 3 Brian Snyder
DNF Kirkland Criterium Men Cat 4 Gabriel Templeton
DNF Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
45 Kirkland Criterium Men Cat 3 Jeff Woerner
40 Kirkland Criterium Men Cat 3 Guy Tucker
39 Kirkland Criterium Men Cat 3 Todd Mindermann
33 Kirkland Criterium Men Cat 3 Aaron Shaw
32 Kirkland Criterium Men Cat 3 Brad Kilcline
23 Kirkland Criterium Men Cat 3 Ryan Dean
22 Kirkland Criterium Men Cat 3 Sylvio Bravetti
21 Kirkland Criterium Men Cat 3 Ryan Gist
12 Kirkland Criterium Men Cat 3 Jeff J Dunn
DNF Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Greg Miller
16 Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Gregory Kauper
DNF Kirkland Criterium Men Cat 4 Dean Jasper
7 Kirkland Criterium Women Cat 1-2-3 Cathy Varland
2 Elma Team TT State Championships Women Cat 3 Lisa Picard
2 Elma Team TT State Championships Women Cat 3 Suzie Kauper
2 Elma Team TT State Championships Women Cat 3 Alison Howard
2 Elma Team TT State Championships Women Cat 3 Audrey Baldessari
2 Elma Team TT State Championships Master Men B RC Rogers
2 Elma Team TT State Championships Master Men B Corrie Martin
2 Elma Team TT State Championships Master Men B Alistair Leigh
35 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Alistair Leigh
36 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Corrie Martin
37 Elma Team TT State Championships: Combined Combined RC Rogers
38 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Guy Tucker
124 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Audrey Baldessari
123 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Lisa Picard
122 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Suzie Kauper
125 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Alison Howard
2 Elma Team TT State Championships Master Men B Guy Tucker
17 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Todd Mindermann
3 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Alistair Leigh
41 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Kurt Argys
26 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Brian Snyder
23 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Sylvio Bravetti
15 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Brad Kilcline
12 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Guy Tucker
10 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Darren Marino
4 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Jeff J Dunn
38 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Greg Miller
21 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
48 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men RC Rogers
51 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Alastair Lockett
4 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Cathy Varland
44 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Corrie Martin
2 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men B Alistair Leigh
8 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men B RC Rogers
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men D Corrie Martin
5 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Women Cat 4 Brenda Biernat
2 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men B Alistair Leigh
8 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men B RC Rogers
12 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men B Guy Tucker
11 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 3 Alex Telitsine
12 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 3 Aaron Shaw
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 4-5 Martin Chvoj
19 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 3 Aaron Shaw
18 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 3 Alex Telitsine
10 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Women Cat 4 Brenda Biernat
11 Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Men D Corrie Martin
2 Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Women A Alison Howard
DNS Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Women A Audrey Baldessari
49 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Alex Telitsine
36 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Alistair Leigh
44 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Alastair Lockett
66 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Corrie Martin
101 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Sile Kiernan
118 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Alison Howard
7 Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Men D Alastair Lockett
4 Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Men B Alistair Leigh
3 Yakima Canyon State Individual TT Championships Men Cat 3 Alex Telitsine
3 Yakima Canyon State Individual TT Championships Women Cat 3 Sile Kiernan
43 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Dean Jasper
24 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Martin Criminale
12 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ RC Rogers
10 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Gabriel Templeton
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Jeff Woerner
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Ryan Dean
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Brian Snyder
23 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Aaron Shaw
18 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Brad Kilcline
9 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Jeff J Dunn
21 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
3 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Sylvio Bravetti
46 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Gregory Kauper
9 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 Alex Telitsine
5 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men C-D Alastair Lockett
6 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 Jeff J Dunn
19 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 4-5 Dean Jasper
15 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 Darren Marino
13 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 1-2 Gregory Kauper
3 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 1-2-3 Cathy Varland
20 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 4-5 Gabriel Templeton
14 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men A-B Jeff Woerner
8 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men A-B Alastair Lockett
6 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men B Alistair Leigh
8 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men B David Hecht
3 Masters Criterium State Championships Master Men B Alistair Leigh
2 Masters Criterium State Championships Master Men B David Hecht
3 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Alastair Lockett
2 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C David Hecht
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men B David Hecht
2 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men B Alistair Leigh
22 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Brenda Biernat
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Martin Chvoj
6 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Dean Jasper
32 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Brian Snyder
18 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Jeff J Dunn
7 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Sylvio Bravetti
6 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Brad Kilcline
16 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Greg Miller
8 Capitol Criterium Women Cat 3 Zana Faulkner
11 Capitol Criterium Master Men A-B RC Rogers
23 Capitol Criterium Men Cat 4-5 Dean Jasper
30 Capitol Criterium Men Cat 3 Brian Snyder
19 Capitol Criterium Men Cat 3 Sylvio Bravetti
16 Capitol Criterium Men Cat 3 Jeff J Dunn
10 Capitol Criterium Men Cat 3 Brad Kilcline
6 Capitol Criterium Men Cat 3 Ryan Dean
22 Capitol Criterium Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
DNF Capitol Criterium Men Cat 1-2 Greg Miller
13 Capitol Criterium Men Cat 1-2 Gregory Kauper
3 Capitol Criterium Men Cat 3 Aaron Shaw
10 Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
18 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Alex Telitsine
8 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Jeff J Dunn
3 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Aaron Shaw
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Darren Marino
7 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Martin Chvoj
20 Methow Valley Stage Race - Road Race Master Men Kurt Brown
21 Methow Valley Stage Race - Road Race Women 1-2-3 Martha Brown
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Women 1-2-3 Joanne Green
7 Methow Valley Stage Race - Road Race Women 4 Theresa Weisbeck
20 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Brad Kilcline
DNS Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Greg Miller
26 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 1-2-3 Joanne Green
14 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 1-2-3 Martha Brown
30 Methow Valley Stage Race - Time Trial Master Men Kurt Brown
45 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Martin Chvoj
26 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Darren Marino
14 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Brad Kilcline
12 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Jeff J Dunn
8 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Alex Telitsine
5 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Aaron Shaw
24 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 4 Theresa Weisbeck
24 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
15 Methow Valley Stage Race Women 4 Theresa Weisbeck
19 Methow Valley Stage Race Women 1-2-3 Martha Brown
18 Methow Valley Stage Race Master Men Kurt Brown
11 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 4 Theresa Weisbeck
33 Methow Valley Stage Race Men 4-5 Martin Chvoj
17 Methow Valley Stage Race Men 3 Alex Telitsine
16 Methow Valley Stage Race Men 3 Brad Kilcline
10 Methow Valley Stage Race Men 3 Jeff J Dunn
5 Methow Valley Stage Race Men 3 Aaron Shaw
18 Methow Valley Stage Race Men Cat 1-2 Dustn Van Wyck
9 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Aaron Shaw
14 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Brad Kilcline
17 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Jeff J Dunn
23 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Alex Telitsine
25 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Darren Marino
50 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Martin Chvoj
10 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Master Men Kurt Brown
19 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 1-2-3 Martha Brown
25 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 1-2-3 Joanne Green
22 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
4 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Brad Kilcline
14 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 Greg Miller
16 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Chance Reschke
23 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Kurt Argys
30 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Gabriel Templeton
3 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 5 Martin Chvoj
1 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B David Hecht
6 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B Alan Wiley
11 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B Alastair Lockett
15 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B RC Rogers
20 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B Corrie Martin
12 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 4 Brenda Biernat
22 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
14 Second Ascent Criterium Master Men Rollin Rogers
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Martin Chvoj
10 Second Ascent Criterium Men 4-5 Dean Jasper
DNF Second Ascent Criterium Men 3 Guy Tucker
23 Second Ascent Criterium Men 3 Brad Kilcline
13 Second Ascent Criterium Men 3 Jeff J Dunn
12 Second Ascent Criterium Men 3 Darren Marino
9 Second Ascent Criterium Men 3 Aaron Shaw
7 Second Ascent Criterium Men 3 Ryan Gist
36 Second Ascent Criterium Master Men Alastair Lockett
42 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Greg Miller
14 Second Ascent Criterium Women 4 Brenda Biernat
24 Second Ascent Criterium Women 1-2-3 Lisa Picard
9 Second Ascent Criterium Women 1-2-3 Cathy Varland
42 Second Ascent Criterium Master Men Corrie Martin
18 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B David Hecht
19 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B RC Rogers
5 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Alistair Leigh
DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Gabriel Templeton
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Jeff J Dunn
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Guy Tucker
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Brian Snyder
40 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Brad Kilcline
30 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Sylvio Bravetti
24 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Ryan Dean
11 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Alex Telitsine
9 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Aaron Shaw
3 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Ryan Gist
24 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Corrie Martin
32 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Alastair Lockett
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Alan Wiley
1 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 3 Cathy Varland
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Dustin Van Wyck
12 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Brad Kilcline
13 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B RC Rogers
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B David Hecht
DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Gabriel Templeton
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Brian Snyder
59 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Aaron Shaw
49 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Guy Tucker
38 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Ryan Dean
37 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Ryan Gist
34 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Alex Telitsine
31 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Brad Kilcline
28 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Jeff J Dunn
21 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Sylvio Bravetti
26 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Dustin Van Wyck
12 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 3 Cathy Varland
27 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Corrie Martin
26 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B RC Rogers
22 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B David Hecht
20 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Alistair Leigh
16 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Alan Wiley
6 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Alastair Lockett
DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Gabriel Templeton
63 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Brian Snyder
46 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Ryan Gist
42 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Jeff J Dunn
29 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Ryan Dean
28 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Sylvio Bravetti
21 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Guy Tucker
16 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Alex Telitsine
15 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Aaron Shaw
20 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Alistair Leigh
26 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Dustin Van Wyck
2 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 3 Cathy Varland
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Alan Wiley
30 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Corrie Martin
22 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B RC Rogers
20 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Alastair Lockett
16 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B David Hecht
10 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Alistair Leigh
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Gabriel Templeton
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Jeff J Dunn
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Guy Tucker
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Brian Snyder
35 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Ryan Dean
32 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Sylvio Bravetti
27 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Brad Kilcline
22 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Alex Telitsine
19 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Aaron Shaw
8 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Ryan Gist
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Dustin Van Wyck
36 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Corrie Martin
37 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Alan Wiley
8 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 3 Cathy Varland
125 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Corrie Martin
123 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined RC Rogers
104 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined David Hecht
94 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Alistair Leigh
87 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Alan Wiley
47 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Alastair Lockett
383 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Brian Snyder
206 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Ryan Gist
184 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Jeff J Dunn
147 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Ryan Dean
146 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Sylvio Bravetti
118 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Guy Tucker
96 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Alex Telitsine
90 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Aaron Shaw
79 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Brad Kilcline
28 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Dustin Van Wyck
337 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Cathy Varland
29 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Alastair Lockett
2 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men A Alan Wiley
9 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men B Kurt Brown
7 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Women Cat 3 Zana Faulkner
6 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men B Kurt Brown
4 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men A Alan Wiley
17 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 5 Martin Chvoj
30 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 4 Dean Jasper
19 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 4 Gabriel Templeton
23 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 3 Alex Telitsine
41 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 1-2 Greg Miller
187 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Dean Jasper
73 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Alex Telitsine
129 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Guy Tucker
223 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Aaron Shaw
234 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Darren Marino
70 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Gabriel Templeton
9 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Women Cat 3 Zana Faulkner
274 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Martin Chvoj
65 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Alan Wiley
120 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Corrie Martin
250 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Kurt Brown
232 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Zana Faulkner
26 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Guy Tucker
7 Wenatchee Omnium Senior State Championships Women Cat 3 Zana Faulkner
17 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 5 Martin Chvoj
28 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 4 Dean Jasper
10 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 4 Gabriel Templeton
21 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 3 Alex Telitsine
36 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Aaron Shaw
37 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Darren Marino
3 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 4 Gabriel Templeton
18 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 4 Dean Jasper
20 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 5 Martin Chvoj
4 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men A Alan Wiley
8 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men B Corrie Martin
12 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men B Kurt Brown
12 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men B Kurt Brown
8 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Women Cat 3 Zana Faulkner
14 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men B Corrie Martin
9 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Aaron Shaw
26 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Alex Telitsine
27 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 4 Dean Jasper
33 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 4 Gabriel Templeton
20 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 5 Martin Chvoj
3 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men A Alan Wiley
13 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Alex Telitsine
9 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 4 Theresa Weisbeck
8 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 3 Cathy Varland
5 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 3 Zana Faulkner
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Alastair Lockett
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B David Hecht
24 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Corrie Martin
15 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Alistair Leigh
10 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Martin Criminale
3 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B RC Rogers
4 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Martin Chvoj
49 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Brad Kilcline
48 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Sylvio Bravetti
47 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Aaron Shaw
28 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Brian Snyder
8 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Darren Marino
20 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Greg Miller
7 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 3 Suzie Kauper
4 Longbranch Road Race Women Cat 3 Martha Brown
24 Longbranch Road Race Men Cat 1-2 Greg Miller
9 Longbranch Road Race Men Cat 3 Alex Telitsine
DNF Longbranch Road Race Men Cat 4 Jeff Lynch
DNF Longbranch Road Race Men Cat 4 Chance Reschke
15 Longbranch Road Race Men Cat 5 Martin Chvoj
DNF Longbranch Road Race Women Cat 3 Lisa Picard
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Greg Miller
29 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Alex Telitsine
39 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Brad Kilcline
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 3 Lisa Picard
10 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 5 Martin Chvoj
24 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Chance Reschke
10 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Dean Jasper
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Sylvio Bravetti
49 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Aaron Shaw
54 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Brian Snyder
39 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Elaine Jameson
2 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Brenda Biernat
14 Vance Creek Road Race Women Cat 3 Lisa Picard
10 Vance Creek Road Race Women Cat 3 Martha Brown
2 Vance Creek Road Race Women Cat 3 Cathy Varland
19 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Gregory Kauper
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Greg Miller
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
5 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Ryan Dean
8 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Chance Reschke
22 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Kurt Argys
18 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Martin Chvoj
6 Vance Creek Road Race Master A-B David Hecht
18 Vance Creek Road Race Master A-B Alan Wiley
6 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Aaron Shaw
20 Vance Creek Road Race Master A-B Martin Criminale
21 Vance Creek Road Race Master A-B RC Rogers
23 Vance Creek Road Race Master A-B Alastair Lockett
DNF Vance Creek Road Race Master A-B Corrie Martin
30 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Alex Telitsine
6 Green Valley TT: Combined Combined Alex Telitsine
31 Green Valley TT: Combined Combined Guy Tucker
65 Green Valley TT: Combined Combined Audrey Baldessari
89 Green Valley TT: Combined Combined Sile Kiernan
104 Green Valley TT: Combined Combined Zana Faulkner
10 Green Valley TT Men Cat 3 Guy Tucker
1 Green Valley TT Men Cat 3 Alex Telitsine
14 Green Valley TT Women Cat 1-2-3 Zana Faulkner
10 Green Valley TT Women Cat 1-2-3 Sile Kiernan
6 Green Valley TT Women Cat 1-2-3 Audrey Baldessari
DNS Green Valley TT Master Men Martin Criminale
21 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Dean Jasper
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Brian Snyder
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Jeff J Dunn
38 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Gabriel Templeton
66 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Guy Tucker
13 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 3 Suzie Kauper
15 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 3 Zana Faulkner
22 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 3 Cathy Varland
23 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 3 Lisa Picard
24 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 3 Martha Brown
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
67 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Brad Kilcline
27 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Alex Telitsine
58 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Aaron Shaw
63 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Sylvio Bravetti
26 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 3 Sile Kiernan
33 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 3 Sile Kiernan
31 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 3 Martha Brown
27 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 3 Lisa Picard
25 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 3 Suzie Kauper
20 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 3 Zana Faulkner
8 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 3 Cathy Varland
55 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Dean Jasper
53 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Gabriel Templeton
2 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Guy Tucker
92 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Jeff J Dunn
91 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Brian Snyder
48 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Alex Telitsine
32 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Aaron Shaw
17 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Sylvio Bravetti
13 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Brad Kilcline
36 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
25 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Lisa Picard
21 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Cathy Varland
16 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Suzie Kauper
14 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Zana Faulkner
11 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Martha Brown
10 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Sile Kiernan
48 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Dean Jasper
19 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Guy Tucker
9 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Gabriel Templeton
92 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Brian Snyder
70 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Jeff J Dunn
62 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Sylvio Bravetti
54 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Aaron Shaw
19 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Brad Kilcline
57 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
361 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Lisa Picard
341 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Cathy Varland
309 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Suzie Kauper
306 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Zana Faulkner
277 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Martha Brown
275 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Sile Kiernan
241 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Dean Jasper
162 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Guy Tucker
122 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Gabriel Templeton
320 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Brian Snyder
216 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Jeff J Dunn
180 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Sylvio Bravetti
168 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Aaron Shaw
93 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Brad Kilcline
73 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Alex Telitsine
67 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Dustin Van Wyck
10 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Alex Telitsine
19 Tour of Walla Walla Women Cat 3 Cathy Varland
37 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Aaron Shaw
41 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Brad Kilcline
68 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Sylvio Bravetti
23 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Dean Jasper
61 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Guy Tucker
13 Tour of Walla Walla Women Cat 3 Suzie Kauper
15 Tour of Walla Walla Women Cat 3 Zana Faulkner
12 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Alex Telitsine
22 Tour of Walla Walla Women Cat 3 Martha Brown
87 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Sylvio Bravetti
28 Tour of Walla Walla Women Cat 3 Sile Kiernan
91 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Brian Snyder
89 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
DNF Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Greg Miller
8 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Aaron Shaw
14 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Alex Telitsine
16 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Brad Kilcline
86 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Jeff J Dunn
24 Tour of Walla Walla Women Cat 3 Lisa Picard
1 Brad Lewis Memorial Criterium Master Men C-D Guy Tucker
12 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 3 Alex Telitsine
13 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Suzie Kauper
16 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
37 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Gregory Kauper
57 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Greg Miller
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Alastair Lockett
6 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Aaron Shaw
14 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Brad Kilcline
16 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Darren Marino
19 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Alex Telitsine
38 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Ryan Dean
18 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Lisa Picard
23 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Martha Brown
6 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Brenda Biernat
4 Volunteer Park Criterium Master C-D Guy Tucker
12 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Cathy Varland
DNF Volunteer Park Criterium Master A-B RC Rogers
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Dean Jasper
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Guy Tucker
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Gabriel Templeton
73 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Brian Snyder
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Chance Reschke
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Martin Chvoj
59 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Sylvio Bravetti
DNF Independence Valley Road Race Master Men A/B Corrie Martin
DNF Independence Valley Road Race Master Men A/B RC Rogers
3 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Cathy Varland
DNF Independence Valley Road Race Women Cat 4 Brenda Biernat
DNF Independence Valley Road Race Master Men A/B Kurt Brown
DNF Independence Valley Road Race Master Men A/B Alastair Lockett
7 Independence Valley Road Race Master Men A/B Alan Wiley
2 Independence Valley Road Race Master Men A/B Gregory Kauper
6 Independence Valley Road Race Men Cat 5 Dean Jasper
23 Independence Valley Road Race Men Cat 4 Gabriel Templeton
20 Independence Valley Road Race Men Cat 4 Chance Reschke
23 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Aaron Shaw
12 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Alex Telitsine
5 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Brad Kilcline
10 Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Greg Miller
5 Independence Valley Road Race Master Men A/B Martin Criminale
3 Independence Valley Road Race Men Cat 4 Ryan Dean
28 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Greg Miller
41 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
6 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Brad Kilcline
9 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Sylvio Bravetti
12 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Aaron Shaw
25 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Brian Snyder
26 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Alex Telitsine
DNF Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Jake Wimberger
DQ Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Darren Marino
33 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Alexie Montaland
13 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Brenda Biernat
7 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Cathy Varland
DNF Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Martha Brown
14 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Lisa Picard
28 Tour de Dung Road Race #2 Master Men Kurt Brown
7 Tour de Dung Road Race #2 Master Men Alan Wiley
22 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 5 Dean Jasper
48 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Gabriel Templeton
13 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Gregory Kauper
3 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Guy Tucker
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men A-B Martin Criminale
13 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Lisa Picard
16 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Sile Kiernan
18 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Martha Brown
9 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Chance Reschke
15 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Guy Tucker
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Kurt Argys
5 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Dean Jasper
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Cathy Varland
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Suzie Kauper
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Zana Faulkner
9 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men A-B Kurt Brown
18 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Alex Telitsine
5 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Aaron Shaw
29 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
12 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 3 Sile Kiernan
11 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 3 Suzie Kauper
10 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 3 Zana Faulkner
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 3 Joanne Green
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 3 Lisa Picard
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Cathy Varland
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men A-B Martin Criminale
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Kurt Argys
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Tom Pikaart
20 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Guy Tucker
16 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
13 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Alex Telitsine
9 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Aaron Shaw
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Darren Marino
18 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Chance Reschke
DNF Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Alison Howard
24 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Gabriel Templeton
7 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Guy Tucker
5 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Sylvio Bravetti
26 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men A-B Martin Criminale
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Sile Kiernan
5 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Alex Telitsine
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Darren Marino
27 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Aaron Shaw
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Ryan Dean
11 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Guy Tucker
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Kurt Argys
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 5 Dean Jasper
12 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Martha Brown
3 Ice Breaker TT Women Cat 4 Cathy Varland
79 Ice Breaker TT: Combined Combined Sylvio Bravetti
26 Ice Breaker TT: Combined Combined Alex Telitsine
23 Ice Breaker TT: Combined Combined Brad Kilcline
20 Ice Breaker TT: Combined Combined Martin Criminale
9 Ice Breaker TT: Combined Combined Dustin Van Wyck
4 Ice Breaker TT Master Women Alison Howard
48 Ice Breaker TT: Combined Combined Guy Tucker
151 Ice Breaker TT: Combined Combined Lisa Picard
116 Ice Breaker TT: Combined Combined Cathy Varland
132 Ice Breaker TT: Combined Combined Alison Howard
34 Ice Breaker TT: Combined Combined Martin Criminale
6 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Guy Tucker
16 Ice Breaker TT Men Cat 3 Sylvio Bravetti
4 Ice Breaker TT Women Cat 3 Lisa Picard
5 Ice Breaker TT Men Cat 3 Alex Telitsine
4 Ice Breaker TT Men Cat 3 Brad Kilcline
5 Ice Breaker TT Men Master A-B Martin Criminale
8 Ice Breaker TT Men Cat 1-2 Dustin Van Wyck
12 Ice Breaker TT Men Cat 1-2 Martin Criminale
29 Frostbite Time Trial: Combined Combined Martin Criminale
77 Frostbite Time Trial: Combined Combined Audrey Baldessari
1 Frostbite Time Trial Men Retro Martin Criminale
3 Frostbite Time Trial Women Cat 3 Audrey Baldessari
29 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 Dean Jasper
7 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 Guy Tucker
2 Frostbite Time Trial Men Cat 3 Alex Telitsine
14 Frostbite Time Trial Master Men RC Rogers
2 Frostbite Time Trial Master Men Martin Criminale
78 Frostbite Time Trial: Combined Combined Dean Jasper
18 Frostbite Time Trial: Combined Combined Guy Tucker
13 Frostbite Time Trial: Combined Combined Alex Telitsine
55 Frostbite Time Trial: Combined Combined RC Rogers
6 Frostbite Time Trial: Combined Combined Martin Criminale