Vertical Earth

Event Category Name
11 Twilight Series - Spokane County Raceway B Pack Troy Blood
11 Twilight Series - Spokane County Raceway B Pack Mike MANGINI
11 Twilight Series - Spokane County Raceway B Pack Joe ANCHONDO
3 Twilight Series - Spokane County Raceway B Pack Wayne Pignolete
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Rich Sherwood
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Mark Knokey
8 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Jerry Long
7 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Kris Holden
3 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Mike Gaertner
55 Mt Spokane Hill Climb: Combined Combined Joe ANCHONDO
50 Mt Spokane Hill Climb: Combined Combined Wayne Pinolet
60 Mt Spokane Hill Climb: Combined Combined Scott Johnson
21 Mt Spokane Hill Climb: Combined Combined Mike Gaertner
48 Mt Spokane Hill Climb: Combined Combined Michael Bergquist
43 Mt Spokane Hill Climb: Combined Combined David Moody
9 Mt Spokane Hill Climb: Combined Combined Kris Holden
14 Mt Spokane Hill Climb: Combined Combined Jerry Long
1 Mt Spokane Hill Climb: Combined Combined Eric Anderson
8 Mt Spokane Hill Climb Masters 50+ Joe ANCHONDO
7 Mt Spokane Hill Climb Masters 50+ Wayne Pinolet
12 Mt Spokane Hill Climb Masters 40+ Scott Johnson
3 Mt Spokane Hill Climb Masters 40+ Mike Gaertner
13 Mt Spokane Hill Climb Men 4-5 Michael Bergquist
12 Mt Spokane Hill Climb Men 4-5 David Moody
1 Mt Spokane Hill Climb Men 3 Kris Holden
8 Mt Spokane Hill Climb Men 1-2 Jerry Long
1 Mt Spokane Hill Climb Men 1-2 Eric Anderson
11 Twilight Series - Liberty Lake Criterium B Pack Mike MANGINI
3 Twilight Series - Liberty Lake Criterium B Pack Joe ANCHONDO
2 Twilight Series - Liberty Lake Criterium B Pack Wayne Pignolete
11 Twilight Series - Liberty Lake Criterium A Pack Randy Opp
4 Twilight Series - Liberty Lake Criterium A Pack Eric Anderson
2 Twilight Series - Liberty Lake Criterium A Pack Mike Gaertner
1 Twilight Series - Liberty Lake Criterium A Pack Gabe Varela
8 Twilight Series - Williams Lake B Pack Wayne Pignolete
11 Twilight Series - Williams Lake A Pack Rich Sherwood
11 Twilight Series - Williams Lake A Pack Kris Holden
7 Twilight Series - Williams Lake A Pack Mark Knokey
1 Twilight Series - Williams Lake A Pack Eric Anderson
12 Twilight Series - Steptoe Butte B Pack Scott Johnson
7 Twilight Series - Steptoe Butte B Pack Joe ANCHONDO
10 Twilight Series - Steptoe Butte A Pack Graham Christensen
5 Twilight Series - Steptoe Butte A Pack Kris Holden
1 Twilight Series - Steptoe Butte A Pack Eric Anderson
10 Liberty Road Race Master Men 50+ Joe ANCHONDO
9 Liberty Road Race Master Men 50+ Wayne Pignolete
6 Liberty Road Race Master Men 40+ Tony Aleto
8 Liberty Road Race Men Cat 1-2 Mark Knokey
4 Liberty Road Race Men Cat 1-2 Shawn Howard
1 Liberty Road Race Men Cat 1-2 Eric Anderson
10 Twilight Series - Spokane County Raceway B Pack Wayne Pignolete
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Rich Sherwood
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Randy Opp
8 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Kris Holden
7 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Graham Christensen
4 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Mark Knokey
2 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Mike Gaertner
1 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Eric Anderson
2 Whitworth Criterium Masters Men 50+ Joe ANCHONDO
2 Whitworth Criterium Masters Men 40+ Mark Knockey
8 Whitworth Criterium Men Cat 1-2 Kris Holden
6 Whitworth Criterium Men Cat 1-2 Mark Knockey
5 Whitworth Criterium Men Cat 1-2 David Holden
2 Whitworth Criterium Men Cat 1-2 Shawn Howard
11 Twilight Series - Corsa Brutale C Pack Jerry Blakely
2 Twilight Series - Corsa Brutale C Pack Scott Johnson
4 Twilight Series - Corsa Brutale B Pack Jeff Yates
11 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack Rich Sherwood
11 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack Kris Holden
11 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack Randy Opp
11 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack David Holden
6 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack Jerry Long
5 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack Mark Knokey
2 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack Mike Gaertner
1 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack Eric Anderson
1 Twilight Series - Spokane County Raceway C Pack Jeff Yates
11 Twilight Series - Spokane County Raceway B Pack Joe ANCHONDO
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Randy Opp
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Kris Holden
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Shawn Howard
9 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Rich Sherwood
5 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Eric Anderson
2 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Mark Knokey
2 Twilight Series - Radiant Lake Criterium C Pack Doug Evans
1 Twilight Series - Radiant Lake Criterium C Pack Jeff Yates
11 Twilight Series - Radiant Lake Criterium B Pack Curt DuPuis
11 Twilight Series - Radiant Lake Criterium B Pack Garrett Williams
11 Twilight Series - Radiant Lake Criterium B Pack Robert Seeley
9 Twilight Series - Radiant Lake Criterium B Pack Joe ANCHONDO
11 Twilight Series - Radiant Lake Criterium A Pack Doug Krumpelman
11 Twilight Series - Radiant Lake Criterium A Pack Randy Opp
11 Twilight Series - Radiant Lake Criterium A Pack Gabe Varela
10 Twilight Series - Radiant Lake Criterium A Pack Mark Knokey
9 Twilight Series - Radiant Lake Criterium A Pack Shawn Howard
2 Twilight Series - Radiant Lake Criterium A Pack Mike Gaertner
1 Twilight Series - Radiant Lake Criterium A Pack David Holden
7 Twilight Series - Champan lake (long) B Pack Joe ANCHONDO
6 Twilight Series - Champan lake (long) B Pack Robert Seeley
4 Twilight Series - Champan lake (long) B Pack Mike MANGINI
11 Twilight Series - Champan lake (long) A Pack Kris Holden
11 Twilight Series - Champan lake (long) A Pack Rich Sherwood
11 Twilight Series - Champan lake (long) A Pack Graham Christensen
6 Twilight Series - Champan lake (long) A Pack Mark Knokey
5 Twilight Series - Champan lake (long) A Pack Shawn Howard
3 Twilight Series - Champan lake (long) A Pack Eric Anderson
2 Twilight Series - Champan lake (long) A Pack Mike Gaertner
5 Cheney-Rock Lake Road Race Master Men 50+ Joe Auchoudo
10 Cheney-Rock Lake Road Race Men Cat 1-2 Mark Knokey
9 Cheney-Rock Lake Road Race Men Cat 1-2 David Holden
7 Cheney-Rock Lake Road Race Men Cat 1-2 Mike Gaertner
6 Cheney-Rock Lake Road Race Men Cat 1-2 Shawn Howard
4 Cheney-Rock Lake Road Race Men Cat 1-2 Eric Anderson
2 Twilight Series - Williams Lake C Pack Jeff Yates
11 Twilight Series - Williams Lake B Pack Joe ANCHONDO
7 Twilight Series - Williams Lake A Pack Graham Christensen
3 Twilight Series - Williams Lake A Pack Shawn Howard
2 Twilight Series - Williams Lake A Pack Eric Anderson
1 Twilight Series - Williams Lake A Pack Mark Knokey
3 Riverbend Criterium Master Men 50+ Joe ANCHONDO
2 Riverbend Criterium Master Men 50+ Wayne Pinolet
16 Riverbend Criterium Men Cat 4-5 Jeff Yates
6 Riverbend Criterium Men Cat 4-5 Doug Evans
5 Riverbend Criterium Men Cat 4-5 Curt DuPuis
5 Riverbend Criterium Men Cat 1-2 Mark Knokey
2 Riverbend Criterium Men Cat 1-2 Mike Gaertner
2 Mutual of Enumclaw: General Classification Master Men 30+ Cat 1-2-3 Shawn Howard
11 Mutual of Enumclaw: Road Race Master Men 30+ Cat 1-2-3 Shawn Howard
11 Mutual of Enumclaw: Time Trial: Combined Combined Shawn Howard
1 Mutual of Enumclaw: Time Trial Master Men 30+ Cat 1-2-3 Shawn Howard
2 Mutual of Enumclaw: Criterium Master Men 30+ Cat 1-2-3 Shawn Howard
1 Twilight Series - Spokane County Raceway C Pack Jeff Yates
10 Twilight Series - Spokane County Raceway B Pack Joe ANCHONDO
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Kris Holden
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Rich Sherwood
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Shawn Howard
4 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack David Holden
3 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Mike Gaertner
2 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Eric Anderson
21 Wenatchee Velo Omnium - Overall Men Cat 4 Randy Opp
34 Wenatchee Velo Omnium - Overall Men Cat 3 Kristopher Holden
15 Wenatchee Velo Omnium - Road Race Men Cat 4 Randy Opp
DNF/DNS Wenatchee Velo Omnium - Road Race Men Cat 3 Kristopher Holden
115 Wenatchee Velo Omnium - Time Trial: Combined Combined Randy Opp
DNF Wenatchee Velo Omnium - Ted Finegold Memorial Criterium Men Cat 4 Randy Opp
DNF Wenatchee Velo Omnium - Ted Finegold Memorial Criterium Men Cat 3 Kristopher Holden
16 Wenatchee Velo Omnium - Time Trial Men 4 Randy Opp
DNF/DNS Wenatchee Velo Omnium - Time Trial Men 3 Kristopher Holden
3 Twilight Series - Spokane County Raceway C Pack Jeff Yates
11 Twilight Series - Spokane County Raceway B Pack Joe ANCHONDO
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Kris Holden
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Doug Krumpelman
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Rich Sherwood
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Ethan Harrison
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Shawn Howard
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Mike Gaertner
10 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Eric Anderson
8 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Mark Knokey
7 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Graham Christensen
1 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack David Holden
6 Liberty Road Race Master Men 50+ Joe ANCHONDO
7 Liberty Road Race Master Men 40+ Rich Shemoore
3 Liberty Road Race Men 3 Graham Christensen
9 Liberty Road Race Men 1 -2 Mark Knokey
7 Liberty Road Race Men 1 -2 David Holden
6 Liberty Road Race Men 1 -2 Jerry Long
5 Liberty Road Race Men 1 -2 Shawn Howard
4 Liberty Road Race Men 1 -2 Eric Anderson
3 Liberty Road Race Men 1 -2 Mike Gaertner
10 Twilight Series - Corsa Brutale C Pack Doug Evans
11 Twilight Series - Corsa Brutale B Pack Troy Blood
11 Twilight Series - Corsa Brutale B Pack Mike MANGINI
11 Twilight Series - Corsa Brutale B Pack Wayne Pignolete
11 Twilight Series - Corsa Brutale B Pack Joe ANCHONDO
5 Twilight Series - Corsa Brutale B Pack Robert Seeley
1 Twilight Series - Corsa Brutale B Pack Curt DuPuis
11 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack Kris Holden
11 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack Randy Opp
11 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack Shawn Howard
11 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack Mike Gaertner
10 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack Doug Krumpelman
9 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack Mark Knokey
3 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack Graham Christensen
1 Twilight Series - Corsa Brutale A Pack David Holden
29 Senior State Champ RR Vance Creek Men 1-2 Mark Knokey
9 Masters and Jrs State RR Champ, Longbranch Master Men 40-49 Cat 1-3 Mark Knokey
4 Twilight Series - Spokane County Raceway C Pack Doug Evans
11 Twilight Series - Spokane County Raceway B Pack Joe ANCHONDO
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Rich Sherwood
10 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Travis Monroe
9 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Mark Knokey
6 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Ethan Harrison
5 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Jerry Long
4 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Shawn Howard
3 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Graham Christensen
2 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Mike Gaertner
11 Twilight Series - Chapman Lake (short) C Pack Doug Evans
11 Twilight Series - Chapman Lake (short) B Pack Robert Seeley
10 Twilight Series - Chapman Lake (short) B Pack Joe ANCHONDO
1 Twilight Series - Chapman Lake (short) B Pack Curt DuPuis
11 Twilight Series - Chapman Lake (short) A Pack Randy Opp
7 Twilight Series - Chapman Lake (short) A Pack Mike Gaertner
6 Twilight Series - Chapman Lake (short) A Pack Travis Monroe
3 Twilight Series - Chapman Lake (short) A Pack Graham Christensen
1 Twilight Series - Chapman Lake (short) A Pack Mark Knokey
36 Tour of Walla Walla: General Classification Men Cat 5 Troy Blood
27 Tour of Walla Walla: General Classification Men Cat 5 Mike MANGINI
18 Tour of Walla Walla: General Classification Men Cat 4 Randy Opp
23 Tour of Walla Walla: General Classification Masters 40+ Cat 1-4 Mark Knokey
18 Tour of Walla Walla: General Classification Masters 40+ Cat 1-4 Doug Krumpelman
13 Tour of Walla Walla: General Classification Masters 40+ Cat 1-4 Mike Gaertner
46 Tour of Walla Walla: General Classification Men Cat 3 Kris Holden
48 Tour of Walla Walla: Kellogg Hollow Road Race Masters 40+ Cat 1-4 Wayne Pignolete
23 Tour of Walla Walla: Kellogg Hollow Road Race Masters 40+ Cat 1-4 Doug Krumpelman
5 Tour of Walla Walla: Kellogg Hollow Road Race Masters 40+ Cat 1-4 Mark Knokey
4 Tour of Walla Walla: Kellogg Hollow Road Race Masters 40+ Cat 1-4 Mike Gaertner
48 Tour of Walla Walla: Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Kris Holden
36 Tour of Walla Walla: Kellogg Hollow Road Race Men Cat 5 Troy Blood
30 Tour of Walla Walla: Kellogg Hollow Road Race Men Cat 5 Mike MANGINI
DNF Tour of Walla Walla: Kellogg Hollow Road Race Men Cat 4 Curt DuPuis
21 Tour of Walla Walla: Kellogg Hollow Road Race Men Cat 4 Randy Opp
381 Tour of Walla Walla: Time Trial: Combined Combined Troy Blood
296 Tour of Walla Walla: Time Trial: Combined Combined Mike MANGINI
344 Tour of Walla Walla: Time Trial: Combined Combined Curt DuPuis
232 Tour of Walla Walla: Time Trial: Combined Combined Randy Opp
321 Tour of Walla Walla: Time Trial: Combined Combined Wayne Pignolete
320 Tour of Walla Walla: Time Trial: Combined Combined Mark Knokey
166 Tour of Walla Walla: Time Trial: Combined Combined Doug Krumpelman
107 Tour of Walla Walla: Time Trial: Combined Combined Mike Gaertner
170 Tour of Walla Walla: Time Trial: Combined Combined Robert Seeley
111 Tour of Walla Walla: Time Trial: Combined Combined Kris Holden
35 Tour of Walla Walla: Criterium Men Cat 5 Troy Blood
24 Tour of Walla Walla: Criterium Men Cat 5 Mike MANGINI
72 Tour of Walla Walla: Criterium Men Cat 4 Curt DuPuis
27 Tour of Walla Walla: Criterium Men Cat 4 Randy Opp
49 Tour of Walla Walla: Criterium Master 40+ Cat 1-4 Wayne Pignolete
17 Tour of Walla Walla: Criterium Master 40+ Cat 1-4 Doug Krumpelman
15 Tour of Walla Walla: Criterium Master 40+ Cat 1-4 Mark Knokey
14 Tour of Walla Walla: Criterium Master 40+ Cat 1-4 Mike Gaertner
DNF Tour of Walla Walla: Criterium Men Cat 3 Robert Seeley
32 Tour of Walla Walla: Criterium Men Cat 3 Kris Holden
29 Tour of Walla Walla: Time Trial Men Cat 5 Troy Blood
11 Tour of Walla Walla: Time Trial Men Cat 5 Mike MANGINI
65 Tour of Walla Walla: Time Trial Men Cat 4 Curt DuPuis
21 Tour of Walla Walla: Time Trial Men Cat 4 Randy Opp
55 Tour of Walla Walla: Time Trial Master 40+ Cat 1-4 Wayne Pignolete
54 Tour of Walla Walla: Time Trial Master 40+ Cat 1-4 Mark Knokey
30 Tour of Walla Walla: Time Trial Master 40+ Cat 1-4 Doug Krumpelman
17 Tour of Walla Walla: Time Trial Master 40+ Cat 1-4 Mike Gaertner
37 Tour of Walla Walla: Time Trial Men Cat 3 Robert Seeley
21 Tour of Walla Walla: Time Trial Men Cat 3 Kris Holden
58 Tour of Walla Walla: Waitsburg Road Race Masters 40+ Cat 1-4 Wayne Pignolete
29 Tour of Walla Walla: Waitsburg Road Race Masters 40+ Cat 1-4 Mike Gaertner
21 Tour of Walla Walla: Waitsburg Road Race Masters 40+ Cat 1-4 Mark Knokey
4 Tour of Walla Walla: Waitsburg Road Race Masters 40+ Cat 1-4 Doug Krumpelman
67 Tour of Walla Walla: Waitsburg Road Race Men Cat 3 Robert Seeley
27 Tour of Walla Walla: Waitsburg Road Race Men Cat 3 Kris Holden
11 Twilight Series - Spokane County Raceway B Pack Joe ANCHONDO
7 Twilight Series - Spokane County Raceway B Pack Wayne Pignolete
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Mark Knokey
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Keaton Crook
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Rich Sherwood
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Travis Monroe
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Randy Opp
11 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Jerry Long
9 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Graham Christensen
5 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack Mike Gaertner
1 Twilight Series - Spokane County Raceway A Pack David Holden
4 Ronde van Palouse Masters 50+ Wayne Pignolete
8 Ronde van Palouse Masters 40+ Rich Sherwood
21 Ronde van Palouse Men Cat 4-5 Curt DuPuis
15 Ronde van Palouse Men Cat 4-5 David Moody
1 Ronde van Palouse Men Cat 4-5 Graham Christensen
DNF Ronde van Palouse Men Cat 1-2 Shawn Howard
4 Ronde van Palouse Men Cat 1-2 Mike Gaertner
12 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium - Overall Master Men 50+ Cat 3-4-5 Joe ANCHONDO
8 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium - Overall Master Men 50+ Cat 3-4-5 Wayne Pignolete
27 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium - Overall Master Men 40+ Cat 3-4-5 Rich Sherwood
24 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium - Overall Master Men 40+ Cat 3-4-5 Erika Krumpelman
46 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium - Overall Men Cat 4-5 Curt DuPuis
19 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium - Overall Men Cat 4-5 Randy Opp
16 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium - Overall Men Cat 4-5 Graham Christensen
1 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium - Overall Men Cat 3 Doug Krumpelman
8 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium - Overall Men Cat 1-2 Mike Gaertner
6 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium - Overall Men Cat 1-2 Shawn Howard
3 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium - Overall Men Cat 1-2 Jerry Long
12 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #2 Master Men 50+ Cat 3-4-5 Joe ANCHONDO
8 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #2 Master Men 50+ Cat 3-4-5 Wayne Pignolete
23 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #2 Master Men 40+ Cat 3-4-5 Rich Sherwood
20 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #2 Master Men 40+ Cat 3-4-5 Erika Krumpelman
41 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #2 Men Cat 4-5 Curt DuPuis
18 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #2 Men Cat 4-5 Graham Christensen
11 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #2 Men Cat 4-5 Randy Opp
9 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #2 Men Cat 1-2 Shawn Howard
6 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #2 Men Cat 1-2 Mike Gaertner
2 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #2 Men Cat 1-2 Jerry Long
14 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #1 Master Men 50+ Cat 3-4-5 Joe ANCHONDO
10 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #1 Master Men 50+ Cat 3-4-5 Wayne Pignolete
27 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #1 Master Men 40+ Cat 3-4-5 Erika Krumpelman
18 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #1 Master Men 40+ Cat 3-4-5 Rich Sherwood
42 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #1 Men Cat 4-5 Randy Opp
41 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #1 Men Cat 4-5 Curt DuPuis
40 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #1 Men Cat 4-5 Graham Christensen
2 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #1 Men Cat 3 Doug Krumpelman
6 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #1 Men Cat 1-2 Shawn Howard
3 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #1 Men Cat 1-2 Jerry Long
16 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Time Trial Master Men 50+ Cat 3-4-5 Joe ANCHONDO
15 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Time Trial Master Men 50+ Cat 3-4-5 Wayne Pignolete
24 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Time Trial Master Men 40+ Cat 3-4-5 Rich Sherwood
11 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Time Trial Master Men 40+ Cat 3-4-5 Erika Krumpelman
34 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Time Trial Men Cat 4-5 Curt DuPuis
22 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Time Trial Men Cat 4-5 Randy Opp
2 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Time Trial Men Cat 4-5 Graham Christensen
1 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Time Trial Men Cat 3 Doug Krumpelman
3 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Time Trial Men Cat 1-2 Shawn Howard
21 Wawawai Landing 20K TT: Combined Combined Curt DuPuis
3 Wawawai Landing Grade Hill Climb Master Men 50+ Joe ANCHONDO
13 Wawawai Landing Grade Hill Climb Men Cat 4-5 Curt DuPuis
9 Wawawai Landing 20K TT Men Cat 4-5 Curt DuPuis