Rad Racing NW/Hagens Berman

Event Category Name
DNF Cascade Cross Series: Silly Cross Men A Ian Crane
1 Cascade Cross Series: Silly Cross Men A Steve Fisher
2 Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Junior D Men Matt Wilkinson
2 Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Junior C Women Andrea Casebolt
5 Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Junior C Men Tyler Milligan
4 Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Junior C Men Harrison Devine
2 Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Junior C Men David O'Brien
1 Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Junior C Men Max Sheffield
1 Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Junior B Women Larissa Wade
2 Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Junior B Men Alex Springer
1 Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Junior B Men Conor Klupar
DQ Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Junior A Men Donovan BENSON
1 Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Junior A Men Gabe Watson-Norris
4 The First Rate Mortgage Season End Classic Junior D Matt Wilkinson
2 The First Rate Mortgage Season End Classic Junior C Women Andera Casebolt
2 The First Rate Mortgage Season End Classic Junior C Men David O'Brien
1 The First Rate Mortgage Season End Classic Junior C Men Max Sheffield
9 The First Rate Mortgage Season End Classic Junior A-B Men Will Van Cleave
7 The First Rate Mortgage Season End Classic Junior A-B Men David Kirske, Jr.
6 The First Rate Mortgage Season End Classic Junior A-B Men Colin Krebsbach
4 The First Rate Mortgage Season End Classic Junior A-B Men Conor Klupar
3 The First Rate Mortgage Season End Classic Junior A-B Men Gabe Watson-Norris
1 The First Rate Mortgage Season End Classic Junior A-B Men Alex Springer
18 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Alex Springer
DNF Kirkland Criterium Men Cat 3 Conor Klupar
7 Juniors/Masters Omnium State Championship: Tin Rock/FRS Bellingham Criterium Junior D Men Luther MADISON
2 Juniors/Masters Omnium State Championship: Tin Rock/FRS Bellingham Criterium Junior B Men Alex Springer
29 Juniors/Masters Omnium State Championship: Tin Rock/FRS Bellingham Criterium Men Cat 4-5 Alex Springer
4 Juniors/Masters Omnium State Championship: Tin Rock/FRS Bellingham Criterium Men Cat 1-2 Ian Crane
3 Juniors/Masters Omnium State Championship Junior B Men Alex Springer
10 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Gabe Watson-Norris
DNS Yakima Canyon State Individual TT Championships Junior C Men Harrison Devine
1 Yakima Canyon State Individual TT Championships Junior A Men Gabe Watson-Norris
DNF Redmond Derby Days Criterium Junior A Men Donovan BENSON
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Conor Klupar
34 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Gabe Watson-Norris
10 Joe Matava Criterium Junior State Championships Junior B Men David Kirske
9 Joe Matava Criterium Junior State Championships Junior B Men Austin Clevenger
8 Joe Matava Criterium Junior State Championships Junior B Men Ben Corwin
6 Joe Matava Criterium Junior State Championships Junior B Men Will Van Cleve
4 Joe Matava Criterium Junior State Championships Junior B Men Alex Springer
1 Joe Matava Criterium Junior State Championships Junior B Men Conor Klupar
1 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Junior B Men Alex Springer
1 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Junior A Men Eric Emsky
16 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men C Peter Emsky
1 Masters Criterium State Championships Junior B Men Alex Springer
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 David O'Brien
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 David Kirske, Jr.
36 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Alex Springer
19 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Conor Klupar
3 Capitol Criterium Junior D Girls Madison Luther
3 Capitol Criterium Junior D Boys Matt Wilkinson
3 Capitol Criterium Junior C Boys Tyler Milligan
2 Capitol Criterium Junior C Boys Harrison Devine
1 Capitol Criterium Junior C Boys David O'Brien
1 Capitol Criterium Junior B Girls Larisa Wade
6 Capitol Criterium Junior B Boys Conor Klupar
5 Capitol Criterium Junior B Boys David Kirske, Jr.
4 Capitol Criterium Junior B Boys Alex Springer
2 Capitol Criterium Junior B Boys Austin Clevenger
2 Capitol Criterium Junior A Boys Gabe Watson-Norris
10 Capitol Criterium Men Cat 4-5 Conor Klupar
18 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Austin Clevenger
20 Methow Valley Stage Race Men 4-5 Austin Clevenger
20 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Austin Clevenger
28 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Austin Clevenger
12 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Conor Klupar
20 Second Ascent Criterium Men 3 Sean Worsech
33 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Steve Fisher
13 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Ian Crane
4 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Junior Men C Harrison Devine
2 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Junior Men C David O'Brien
13 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Larisa Wade
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 5 Donovan BENSON
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 5 Alex Springer
DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Ben Corwin
30 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Conor Klupar
17 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Austin Clevenger
13 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 David Kirske, Jr.
454 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Harrison Devine
434 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined David O'Brien
443 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Larisa Wade
425 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Donovan BENSON
313 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Alex Springer
468 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Ben Corwin
226 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Austin Clevenger
221 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined David Kirske, Jr.
211 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Conor Klupar
4 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Junior Men C Harrison Devine
2 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Junior Men C David O'Brien
40 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Larisa Wade
35 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 5 Donovan BENSON
8 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 5 Alex Springer
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Ben Corwin
46 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 David Kirske, Jr.
42 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Conor Klupar
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Austin Clevenger
3 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Junior Men C Harrison Devine
2 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Junior Men C David O'Brien
39 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Larisa Wade
38 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 5 Donovan BENSON
16 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 5 Alex Springer
60 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Ben Corwin
27 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Austin Clevenger
25 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 David Kirske, Jr.
22 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Conor Klupar
4 Mutual of Enumclaw Stage Race Junior Men C Harrison Devine
2 Mutual of Enumclaw Stage Race Junior Men C David O'Brien
22 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Larisa Wade
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Men 5 Donovan BENSON
11 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 5 Alex Springer
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Ben Corwin
30 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Conor Klupar
21 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 David Kirske, Jr.
15 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Austin Clevenger
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 David Kirske, Jr.
43 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Conor Klupar
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Nicholas Weighall
11 Longbranch Road Race Men Cat 4 Austin Clevenger
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Ben Corwin
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Conor Klupar
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Steve Fisher
12 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Alex Springer
36 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Conor Klupar
79 Green Valley TT: Combined Combined David Kirske, Jr.
1 Green Valley TT Junior B Male David Kirske, Jr.
39 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Austin Clevenger
31 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Ben Corwin
48 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Ian Crane
218 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Ben Corwin
197 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Austin Clevenger
110 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Ian Crane
71 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Ben Corwin
43 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Austin Clevenger
1 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Ian Crane
38 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Ben Corwin
30 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Austin Clevenger
28 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Ian Crane
37 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Ben Corwin
29 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Austin Clevenger
26 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Ian Crane
3 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Ian Crane
1 Brad Lewis Memorial Criterium Junior Men D Matthew Wilkinson
2 Brad Lewis Memorial Criterium Junior Women C Andrea Casebolt
2 Brad Lewis Memorial Criterium Junior Men C David O'Brien
1 Brad Lewis Memorial Criterium Junior Women B Larissa Wade
10 Brad Lewis Memorial Criterium Junior Men B David Kirske, Jr.
9 Brad Lewis Memorial Criterium Junior Men B Conor Klupar
7 Brad Lewis Memorial Criterium Junior Men B Austin Clevenger
6 Brad Lewis Memorial Criterium Junior Men B Alex Springer
4 Brad Lewis Memorial Criterium Junior Men B Ben Corwin
3 Brad Lewis Memorial Criterium Junior Men A Gabe Watson-Norris
2 Brad Lewis Memorial Criterium Junior Men A Ian Terry
2 Volunteer Park Criterium Junior D Matthew Wilkinson
9 Volunteer Park Criterium Junior C Laura Gillespie
6 Volunteer Park Criterium Junior C Alex Watt
4 Volunteer Park Criterium Junior C Max Sheffield
3 Volunteer Park Criterium Junior C David Obrien
11 Volunteer Park Criterium Junior A-B David Kirske, Jr.
8 Volunteer Park Criterium Junior A-B Alex Springer
7 Volunteer Park Criterium Junior A-B Conor Klupar
4 Volunteer Park Criterium Junior A-B Ben Corwin
45 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Gabe Watson-Norris
29 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Sean Worsech
DNF WWU Northshore Circuit Race Men Cat 4-5 Austin Clevenger
19 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Ben Corwin
29 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Benny Swedberg
125 Frostbite Time Trial: Combined Combined Matthew Wilkinson
3 Frostbite Time Trial Junior Men A Matthew Wilkinson