Recycled Cycles Racing

Event Category Name
21 Blackberry Criterium Men Cat 1-2 Chris Hill
17 Blackberry Criterium Men Cat 1-2 Bryan Duvall
33 Blackberry Criterium Men Cat 3 Nicholas Barile
4 F&S Grade Road Race Men Cat 3 Erik Peterson
7 Seward Park Fall Classic Men Cat 4-5 David Burke
14 Seward Park Fall Classic Men Cat 3 Pauh Wang
69 State Hill Climb Championship: Combined Results by Time Combined David Burke
37 State Hill Climb Championship: Combined Results by Time Combined Adam Kaufman
46 State Hill Climb Championship: Combined Results by Time Combined Peter Brun
19 State Hill Climb Championship Men Cat 4-5 David Burke
9 State Hill Climb Championship Men Cat 4-5 Adam Kaufman
7 State Hill Climb Championship Men Cat 3 Peter Brun
10 Nooksack Road Race Men Cat 4-5 David Burke
12 Nooksack Road Race Men Cat 3 Nicholas Brown
10 Nooksack Road Race Men Cat 3 Erik Peterson
17 Nooksack Criterium Men Cat 3 Jeff Nettles
14 Nooksack Criterium Men Cat 3 Nicholas Brown
13 Nooksack Criterium Men Cat 3 Erik Peterson
15 Nooksack Time Trial Men Cat 4-5 Adam Kaufman
10 Nooksack Time Trial Men Cat 4-5 Josh Simpson
29 Nooksack Time Trial Men Cat 3 Nicholas Brown
28 Nooksack Time Trial Men Cat 3 Nicholas Barile
26 Nooksack Time Trial Men Cat 3 Erik Peterson
24 Nooksack Time Trial Men Cat 3 Brian Wachlarz
22 Nooksack Time Trial Men Cat 3 Nick Adsero
17 Nooksack Time Trial Men Cat 3 Drew Carlson
14 Nooksack Time Trial Men Cat 3 Jeff Nettles
19 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Adam Jablonski
13 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Pauh Wang
12 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Drew Carlson
8 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Chris Hill
2 Lake Washington Velo 1 Men Cat 1-2 Ian McKissick
31 Lake Washington Velo 1 Men Cat 3 Drew Carlson
20 Lake Washington Velo 1 Men Cat 3 Pauh Wang
18 Redmond Derby Days Masters Men A Mike Brown
16 Redmond Derby Days Men Cat 4-5 Douglas Jacobsen
6 Redmond Derby Days Men Cat 4-5 David Burke
1 Redmond Derby Days Men Cat 4-5 Brian Wachlauz
7 Joe Matava Criterium Men Cat 4 Peter Brun
5 Joe Matava Criterium Men Cat 4 David Burke
7 Joe Matava Criterium Men Cat 3 Pauh Wang
6 Joe Matava Criterium Men Cat 3 Jeff Nettles
2 Des Moines Criterium Masters Men B Jeff Nettles
13 Des Moines Criterium Masters Men A Brian Duval
10 Des Moines Criterium Men Cat 4/5 Peter Brun
1 Des Moines Criterium Men Cat 4/5 Brian Wachblarz
5 Des Moines Criterium Men Cat 3 Pauh Wang
12 Capital Criterium Men Cat 5 Alex Morrow
7 Capital Criterium Men Cat 5 Brendan Flynn
16 Capital Criterium Men Cat 4 Brian Wachlarz
14 Capital Criterium Men Cat 4 David Burke
2 Capital Criterium Men Cat 4 Peter Brun
32 Capital Criterium Men Cat 3 Randy Salamon
30 Capital Criterium Men Cat 3 Alex Wilson
15 Capital Criterium Men Cat 3 Pauh Wang
12 Capital Criterium Men Cat 3 Jeff Nettles
15 Capital Criterium Men Cat 1-2 Chris Hill
18 Boston Harbor Circuit Race Men 3 Jeff Nettles
11 Boston Harbor Circuit Race Men 3 Pauh Wang
18 Boston Harbor Circuit Race Men 1/2 Chris Hill
17 Methow Final GC Men Cat 1-2 Ben Rhodes
25 Methow Road Race Men Cat 1-2 Ben Rhodes
4 Seward Park Summer Classic Masters Men A Jeff Nettles
7 Seward Park Summer Classic Men Cat 4/5 David Burke
5 Seward Park Summer Classic Men Cat 4/5 Peter Brun
14 Seward Park Summer Classic Men Cat 3 Erik Peterson
1 Seward Park Summer Classic Men Cat 3 Pauh Wang
12 Seward Park Summer Classic Men Cat 1-2 Jimmy Lingwood
173 Methow Time Trial: Combined Results by Time Combined Ben Rhodes
8 Methow Time Trial Men Cat 1-2 Ben Rhodes
17 Methow Criterium Men Cat 1-2 Ben Rhodes
7 Second Ascent Twilight Criterium Men Cat 4 David Burke
1 Second Ascent Twilight Criterium Men Cat 4 Brian Wachlarz
19 Second Ascent Twilight Criterium Men Cat 3 Randy Salamon
16 Second Ascent Twilight Criterium Men Cat 3 Drew Carlson
14 Second Ascent Twilight Criterium Men Cat 1-2 Galen Erickson
9 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 David Burk
28 Wenatchee Omnium Road Race Men 4-5 Peter Brun
22 Wenatchee Omnium Road Race Men 4-5 Adam Kaufman
14 Wenatchee Omnium Road Race Men 4-5 Alex Wilson
9 Wenatchee Omnium Road Race Men 4-5 David Burke
30 Wenatchee Omnium Road Race Men 3 Nick Adsero
28 Wenatchee Omnium Road Race Men 3 Nick Brown
13 Wenatchee Omnium Road Race Men 1-2 Galen Erickson
20 Wenatchee Omnium Final GC Men 4-5 Adam Kaufman
14 Wenatchee Omnium Final GC Men 4-5 Alex Wilson
11 Wenatchee Omnium Final GC Men 3 Jeff Nettles
17 Wenatchee Omnium Final GC Men 1-2 Galen Erickson
18 Wenatchee Omnium Crit Men 4-5 Adam Kaufman
13 Wenatchee Omnium Crit Men 4-5 Peter Brun
9 Wenatchee Omnium Crit Men 4-5 Alex Wilson
14 Wenatchee Omnium Crit Men 3 Pauh Wang
3 Wenatchee Omnium Crit Men 3 Jeff Nettles
21 Wenatchee Omnium Crit Men 1-2 Chris Hill
19 Wenatchee Omnium Crit Men 1-2 Galen Erickson
84 Wenatchee Omnium Time Trial: Combined Results by Time Combined Alex Wilson
82 Wenatchee Omnium Time Trial: Combined Results by Time Combined Peter Brun
74 Wenatchee Omnium Time Trial: Combined Results by Time Combined Adam Kaufman
59 Wenatchee Omnium Time Trial: Combined Results by Time Combined Pauh Wang
54 Wenatchee Omnium Time Trial: Combined Results by Time Combined Nick Adsero
47 Wenatchee Omnium Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeff Nettles
25 Wenatchee Omnium Time Trial: Combined Results by Time Combined Chris Hill
21 Wenatchee Omnium Time Trial: Combined Results by Time Combined Galen Erickson
20 Wenatchee Omnium Time Trial Men 4-5 Alex Wilson
18 Wenatchee Omnium Time Trial Men 4-5 Peter Brun
10 Wenatchee Omnium Time Trial Men 4-5 Adam Kaufman
30 Wenatchee Omnium Time Trial Men 3 Pauh Wang
25 Wenatchee Omnium Time Trial Men 3 Nick Adsero
18 Wenatchee Omnium Time Trial Men 3 Jeff Nettles
25 Wenatchee Omnium Time Trial Men 1-2 Chris Hill
21 Wenatchee Omnium Time Trial Men 1-2 Galen Erickson
22 Senior Road Race Championship Men 3 Jeremy Breach
20 Senior Road Race Championship Men 3 Erik Peterson
16 Senior Road Race Championship Men 3 Drew Carlson
5 Senior Road Race Championship Men 3 Pauh Wang
3 Senior Road Race Championship Men 1-2 Galen Erickson
16 Senior Road Race Championship Men 4 Alex Wilson
5 Senior Road Race Championship Men 4 David Burke
4 Vance Creek Road Race Men 4-5 Brian Wachlarz
22 Vance Creek Road Race Men 3 Pauh Wang
12 Vance Creek Road Race Men 3 Erik Peterson
9 Vance Creek Road Race Men 1-2 Galen Erickson
69 Green Valley Time Trial: Combined Results by Time Combined Peter Brun
48 Green Valley Time Trial: Combined Results by Time Combined Dean Burton
23 Green Valley Time Trial: Combined Results by Time Combined Chris Tremonte
37 Green Valley Time Trial: Combined Results by Time Combined Matt Beers
50 Green Valley Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeff Nettles
23 Green Valley Time Trial Men 4-5 Peter Brun
11 Green Valley Time Trial Men 4-5 Dean Burton
2 Green Valley Time Trial Men 4-5 Chris Tremonte
11 Green Valley Time Trial Men 3 Matt Beers
15 Green Valley Time Trial Master Men A Jeff Nettles
52 Walla Walla Final GC Men 3 Nick Adsero
51 Walla Walla Final GC Men 3 Jeff Nettles
55 Walla Walla Final GC Men 4 Jeffrey Roesner
23 Walla Walla Final GC Men 4 Tyler Blake Davis
13 Walla Walla Final GC Men 4 Adam Kaufman
11 Walla Walla Final GC Men 4 David Burke
10 Walla Walla Final GC Men 4 Alex Wilson
16 Walla Walla Final GC Men 5 Josh Simpson
2 Walla Walla Final GC Men 5 Brian Wachlarz
38 Walla Walla Criterium Men 3 Nick Adsero
15 Walla Walla Criterium Men 3 Jeff Nettles
48 Walla Walla Criterium Men 4 Jeffrey Roesner
29 Walla Walla Criterium Men 4 Adam Kaufman
21 Walla Walla Criterium Men 4 Alex Wilson
20 Walla Walla Criterium Men 4 David Burke
10 Walla Walla Criterium Men 4 Tyler Blake Davis
17 Walla Walla Criterium Men 5 Josh Simpson
2 Walla Walla Criterium Men 5 Brian Wachlarz
239 Wilson Hollow Time Trial: Combined Results by Time Combined Nicholas Barile
233 Wilson Hollow Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeremy Micheal Breach
212 Wilson Hollow Time Trial: Combined Results by Time Combined Erik Peterson
175 Wilson Hollow Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeff Nettles
170 Wilson Hollow Time Trial: Combined Results by Time Combined Nick Adsero
114 Wilson Hollow Time Trial: Combined Results by Time Combined Randy Salamon
350 Wilson Hollow Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeffrey Roesner
333 Wilson Hollow Time Trial: Combined Results by Time Combined Tyler Blake Davis
266 Wilson Hollow Time Trial: Combined Results by Time Combined David Burke
250 Wilson Hollow Time Trial: Combined Results by Time Combined Adam Kaufman
226 Wilson Hollow Time Trial: Combined Results by Time Combined Alex Wilson
303 Wilson Hollow Time Trial: Combined Results by Time Combined Josh Simpson
174 Wilson Hollow Time Trial: Combined Results by Time Combined Brian Wachlarz
88 Wilson Hollow Time Trial Men 3 Nicholas Barile
85 Wilson Hollow Time Trial Men 3 Jeremy Micheal Breach
80 Wilson Hollow Time Trial Men 3 Erik Peterson
66 Wilson Hollow Time Trial Men 3 Jeff Nettles
64 Wilson Hollow Time Trial Men 3 Nick Adsero
29 Wilson Hollow Time Trial Men 3 Randy Salamon
68 Wilson Hollow Time Trial Men 4 Jeffrey Roesner
61 Wilson Hollow Time Trial Men 4 Tyler Blake Davis
31 Wilson Hollow Time Trial Men 4 David Burke
24 Wilson Hollow Time Trial Men 4 Adam Kaufman
17 Wilson Hollow Time Trial Men 4 Alex Wilson
17 Wilson Hollow Time Trial Men 5 Josh Simpson
4 Wilson Hollow Time Trial Men 5 Brian Wachlarz
74 Waitsburg Road Race Men 3 Nick Adsero
73 Waitsburg Road Race Men 3 Jeff Nettles
48 Waitsburg Road Race Men 3 Jeremy Micheal Breach
65 Waitsburg Road Race Men 4 Jeffrey Roesner
22 Waitsburg Road Race Men 4 Tyler Blake Davis
18 Waitsburg Road Race Men 4 Alex Wilson
11 Waitsburg Road Race Men 4 Adam Kaufman
5 Waitsburg Road Race Men 4 David Burke
24 Waitsburg Road Race Men 5 Josh Simpson
3 Waitsburg Road Race Men 5 Brian Wachlarz
14 Seward Park Spring Classic Master Men A Jeff Nettles
14 Seward Park Spring Classic Men 1/2 Mike Brown
12 Seward Park Spring Classic Men 1/2 Matt Quann
2 Seward Park Spring Classic Men 1/2 Galen Erickson
21 Tahuya-Seabeck-Tahuya Men Cat 1/2 Chris Hill
13 Tahuya-Seabeck-Tahuya Men Cat 1/2 Patrick Zahn
2 Tour de Dung 3 Men 4/5 Tyler Blake Davis
10 Tour de Dung 3 Men 3 Drew Carlson
9 Tour de Dung 3 Men 3 Pauh Wang
8 Tour de Dung 3 Men 3 Jeremy Breach
15 North Shore Circuit Race Men Cat 1-2 Matthew Frost
13 North Shore Circuit Race Men Cat 4 Chris Tremonte
12 North Shore Circuit Race Men Cat 4 David Burke
15 Tour de Dung 2 Men 3 Randy Salamon
13 Tour de Dung 2 Men 3 Jeremy Breach
19 Tour de Dung 2 Men 1/2 Mike Brown
9 Tour de Dung 2 Men 1/2 Matt Quann
21 Independence Valley Road Race Men 3 Drew Carlson
13 Independence Valley Road Race Men 3 Pauh Wang
19 Independence Valley Road Race Men 1/2 Matthew Frost
15 Independence Valley Road Race Men 1/2 Galen Erickson
22 Independence Valley Road Race Men 5 Charlie Matlack
16 Independence Valley Road Race Men 5 David Margolis
1 Independence Valley Road Race Men 5 Brian Waehlarz
14 Independence Valley Road Race Men 4 David Burke
8 Independence Valley Road Race Men 4 Tyler Blake Davis
20 Market Street Road Race Men 3 Jason Edens
8 Mason Lake 3 Men 5 Brian Wachlarz
9 Mason Lake 3 Men 3 Pauh Wang
14 Mason Lake 3 Men 1/2 Matt Quann
11 Mason Lake 3 Men 1/2 Jimmy Lingwood
8 Mason Lake 3 Men 1/2 Bryan Duvall
18 Tour de Dung 1 Men 1/2 Patrick Zahn
17 Tour de Dung 1 Men 1/2 John O'Donnell
12 Tour de Dung 1 Men 1/2 Chris Hill
20 Tour de Dung 1 Men 3 Jeremy Breach
14 Tour de Dung 1 Men 3 Randy Salamon
11 Tour de Dung 1 Men 3 Nick Adsero
7 Tour de Dung 1 Men 3 Drew Carlson
7 Tour de Dung 1 Men 4/5 Tyler Blake Davis
9 Mason Lake 2 Men 5 Tyler Blake Davis
11 Mason Lake 2 Men 3 Drew Carlson
17 Mason Lake 2 Men 1/2 Chris Hill
12 Mason Lake 2 Men 1/2 Mike Brown
3 Mason Lake 2 Men 1/2 Ben Rhodes
60 IceBreaker Time Trial: Combined Results by Time Combined Michele Conrad
15 IceBreaker Time Trial: Combined Results by Time Combined John O'Donnell
176 IceBreaker Time Trial: Combined Results by Time Combined Matthew Bianchi
115 IceBreaker Time Trial: Combined Results by Time Combined Adam Kaufman
40 IceBreaker Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeff Nettles
7 IceBreaker Time Trial: Combined Results by Time Combined John O'Donnell
3 IceBreaker Time Trial Women Pro/1/2/3 Michele Conrad
3 IceBreaker Time Trial Masters Men A/B John O'Donnell
40 IceBreaker Time Trial Men Cat 4/5 Matthew Bianchi
24 IceBreaker Time Trial Men Cat 4/5 Adam Kaufman
13 IceBreaker Time Trial Men Cat 3 Jeff Nettles
5 IceBreaker Time Trial Men Cat 1-2 John O'Donnell
8 Mason Lake 1 Men Cat 5 Tyler Blake Davis
14 Mason Lake 1 Men Cat 4 Adam Kaufman
7 Mason Lake 1 Masters A/B Pauh Wang
17 Mason Lake 1 Men Cat 1-2 Chris Hill
12 Mason Lake 1 Men Cat 1-2 Mike Brown
10 FrostBite Time Trial Men 4/5 Adam Kaufman
8 FrostBite Time Trial Men 1/2 Patrick Zahn