Recycled Cycles Racing

Event Category Name
10 Cascade Cross Series: Hilly Cross Master Men B 40+ Robert Trombley
6 Cascade Cross Series: Hilly Cross Singlespeed Josh Simpson
5 Cascade Cross Series: Hilly Cross Singlespeed Jeff Roesner
1 Cascade Cross Series: Hilly Cross Singlespeed Carl Hulit
DNF Cascade Cross Series: Hilly Cross Men B Nick Brown
9 Cascade Cross Series: Hilly Cross Men B Carl Anton
7 Cascade Cross Series: Hilly Cross Men B Dustin Lennon
1 Cascade Cross Series: Hilly Cross Men B Randy Salamon
4 Cascade Cross Series: Hilly Cross Men A Steven Williams
2 Cascade Cross Series: Hilly Cross Men A Alex Wilson
6 Cascade Cross Series: Silly Cross Master Men B 40+ Rob Trombley
1 Cascade Cross Series: Silly Cross Men B Randy Salamon
DNF Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Master Men Jason Cameron
6 Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Master Men Josh Simpson
20 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 4-5 Chris Tremonte
18 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 4-5 Rob Garbarino
16 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 4-5 Jason Cameron
3 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 4-5 Josh Simpson
18 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Adam Kaufman
12 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Steven Williams
2 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Adam Jablonski
18 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men C-D Eric Mamroth
7 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men C-D Jason Cameron
10 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 4-5 Josh Simpson
4 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 4-5 Jason Cameron
17 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 Erik Peterson
3 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 Steven Williams
1 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 Adam Jablonski
62 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Rob Garbarino
16 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Jason Cameron
12 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Josh Simpson
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Matt Beers
48 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Nicholas Brown
47 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Carl Anton
46 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Luke St Clair
43 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Mike Brown
40 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Adam Jablonski
25 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Erik Peterson
19 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Matt Beers
14 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Steven Williams
4 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Nick Adsero
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Carl Anton
51 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Josh Simpson
32 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Rob Garbarino
14 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Jason Cameron
12 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Kevin Speltz
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Brian Wachlarz
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Mike Brown
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Carl Anton
36 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Nick Adsero
23 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Matt Beers
18 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Adam Jablonski
15 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Adam Kaufman
DNF Kirkland Criterium Men Cat 4 Nick Adsero
24 Kirkland Criterium Men Cat 4 Chris Tremonte
DNF Kirkland Criterium Men Cat 3 Luke St Clair
53 Kirkland Criterium Men Cat 3 Nicholas Brown
27 Kirkland Criterium Men Cat 3 Nick Adsero
20 Kirkland Criterium Men Cat 3 Brian Wachlarz
DQ Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Jason Cameron
8 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Kevin Speltz
2 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Josh Simpson
27 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Carl Anton
25 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Mike Brown
2 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Nick Adsero
14 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 3 Luke St Clair
7 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 3 Luke St Clair
37 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Brendan Flynn
25 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Todd Schneider
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Alex Wilson
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Randy Salamon
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Matt Beers
42 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Luke St Clair
40 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Paul WANG
39 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Brian Wachlarz
19 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 David Burke
17 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 UNKNOWN
14 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 Adam Jablonski
8 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Josh Simpson
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Jeff Nettles
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Carl Anton
31 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Mike Brown
26 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Nicholas Brown
21 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Pauh Wang
19 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Randy Salamon
17 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Steven Williams
16 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Adam Jablonski
15 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Brian Wachlarz
DNF Capitol Criterium Men Cat 4-5 Rob Garbarino
DNF Capitol Criterium Men Cat 4-5 Brendan Flynn
22 Capitol Criterium Men Cat 4-5 Todd Schneider
DNF Capitol Criterium Men Cat 3 Brian Wachlarz
29 Capitol Criterium Men Cat 3 Randy Salamon
28 Capitol Criterium Men Cat 3 Alex Wilson
27 Capitol Criterium Men Cat 3 David Burke
7 Capitol Criterium Men Cat 3 Steven Williams
1 Capitol Criterium Men Cat 3 Adam Jablonski
14 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 5 Bryan Reichert
31 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Jeff Nettles
30 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Nick Adsero
28 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Nicholas Brown
26 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Carl Anton
16 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Adam Jablonski
14 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Steven Williams
DNF Second Ascent Criterium Master Men David Burke
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Josh Simpson
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Bert Wyman
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Brendan Flynn
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Todd Schneider
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Alex Morrow
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Jason Cameron
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Bryan Reichert
19 Second Ascent Criterium Men 4-5 Chris Tremonte
DNF Second Ascent Criterium Men 3 Carl Anton
31 Second Ascent Criterium Men 3
24 Second Ascent Criterium Men 3 Randy Salamon
21 Second Ascent Criterium Men 3 Pauh Wang
17 Second Ascent Criterium Men 3 Steven Williams
2 Second Ascent Criterium Men 3 Adam Jablonski
6 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 5 Kevin Speltz
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Josh Simpson
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Brian Wachlarz
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Adam Jablonski
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Steven Williams
39 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Jeff Nettles
33 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Nick Adsero
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Luke St Clair
6 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Adam Kaufman
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Timothy Ellis
308 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Kevin Speltz
152 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Josh Simpson
258 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Brian Wachlarz
254 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Steven Williams
175 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Adam Jablonski
151 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Nick Adsero
137 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Luke St Clair
121 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Jeff Nettles
65 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Adam Kaufman
20 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 5 Kevin Speltz
57 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Josh Simpson
53 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Luke St Clair
43 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Brian Wachlarz
42 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Adam Kaufman
35 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Nick Adsero
32 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Adam Jablonski
17 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Steven Williams
15 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Jeff Nettles
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Timothy Ellis
15 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 5 Kevin Speltz
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Josh Simpson
54 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Brian Wachlarz
52 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Steven Williams
39 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Adam Jablonski
33 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Nick Adsero
25 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Luke St Clair
22 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Jeff Nettles
8 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Adam Kaufman
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Timothy Ellis
14 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 5 Kevin Speltz
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Josh Simpson
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Brian Wachlarz
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Adam Jablonski
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Steven Williams
39 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Nick Adsero
26 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Jeff Nettles
21 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Luke St Clair
10 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Adam Kaufman
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Timothy Ellis
27 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 3 Nick Adsero
21 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 3 Adam Kaufman
103 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Nick Adsero
64 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Adam Kaufman
18 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Nick Adsero
10 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Adam Kaufman
23 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 3 Nick Adsero
18 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 3 Adam Kaufman
34 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Nick Adsero
28 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Adam Kaufman
23 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Craig Moe
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Kevin Speltz
18 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Adam KAUFMANN
13 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Pauh Wang
12 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Mike Brown
DNF Longbranch Road Race Men Cat 3 Steven Williams
17 Longbranch Road Race Men Cat 3 Adam Jablonski
6 Longbranch Road Race Men Cat 3 Luke St Clair
47 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Craig Moe
26 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Adam Kaufman
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Nicholas Brown
61 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Nick Adsero
50 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Randy Salamon
48 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Mike Brown
47 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 David Burke
27 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Adam Jablonski
12 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Pauh Wang
6 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Steven Williams
1 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Luke St Clair
31 Vance Creek Road Race Master C-D Craig Moe
35 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Bryan Reichert
33 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Kevin Speltz
32 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Todd Schneider
23 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Jason Cameron
27 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Josh Simpson
3 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Adam Kaufman
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 3 Steven Williams
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 3 Nick Adsero
60 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Carl Hulit
57 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Brian Wachlarz
56 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Pauh Wang
53 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Mike Brown
49 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Randy Salamon
41 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Nicholas Brown
36 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Adam Jablonski
32 Vance Creek Road Race Men Cat 3 David Burke
39 Green Valley TT: Combined Combined Chris Tremonte
106 Green Valley TT: Combined Combined Carly Anton
37 Green Valley TT: Combined Combined Jeff Nettles
17 Green Valley TT: Combined Combined Luke St Clair
4 Green Valley TT Men Cat 4-5 Chris Tremonte
19 Green Valley TT Men Cat 3 Carly Anton
13 Green Valley TT Men Cat 3 Jeff Nettles
4 Green Valley TT Men Cat 3 Luke St Clair
43 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Josh Simpson
6 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Adam Kaufman
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Brian Wachlarz
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Jeff Nettles
62 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Mike Brown
59 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Nick Adsero
56 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Nick Brown
54 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Adam Jablonski
52 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Steven Williams
16 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Randy Salamon
166 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Josh Simpson
88 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Adam Kaufman
359 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Nick Brown
335 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Mike Brown
278 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Brian Wachlarz
245 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Jeff Nettles
234 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Nick Adsero
175 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Adam Jablonski
170 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Steven Williams
134 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Randy Salamon
32 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Adam Kaufman
22 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Josh Simpson
90 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Nick Brown
84 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Mike Brown
79 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Jeff Nettles
75 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Adam Jablonski
66 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Nick Adsero
57 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Brian Wachlarz
51 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Randy Salamon
21 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Steven Williams
21 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Josh Simpson
6 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Adam Kaufman
95 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Nick Brown
94 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Mike Brown
85 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Brian Wachlarz
79 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Jeff Nettles
76 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Nick Adsero
58 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Adam Jablonski
56 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Steven Williams
38 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Randy Salamon
30 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Josh Simpson
5 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Adam Kaufman
66 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Nick Brown
64 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Nick Adsero
62 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Mike Brown
59 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Steven Williams
39 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Adam Jablonski
19 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Randy Salamon
96 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Jeff Nettles
82 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Nick Adsero
79 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Steven Williams
73 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Nick Brown
71 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Mike Brown
52 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Brian Wachlarz
39 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Adam Jablonski
38 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Randy Salamon
5 Brad Lewis Memorial Criterium Master Men A-B Timothy Ellis
10 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 5 Todd Schneider
8 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 5 Jason Cameron
DNF Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 4 Brendan Flynn
14 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 4 Tyler Blake Davis
7 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 4 Adam Kaufman
14 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 3 Nick Adsero
11 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 3 Steven Williams
7 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 3 Adam Jablonski
4 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 3 Randy Salamon
2 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 3 Brian Wachlarz
34 Volunteer Park Criterium Master C-D Eric Mamroth
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Tyler Blake Davis
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Nicholas Brown
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Carl Hulit
49 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Steven Williams
46 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Mike Brown
41 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Matt Beers
35 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Luke St Clair
18 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Adam Jablonski
11 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 David Burke
5 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Pauh Wang
DNF Independence Valley Road Race Master Men C/D Kevin Speltz
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Steven Williams
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Nicholas Brown
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Jason Edens
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Adam Jablonski
31 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Randy Salamon
22 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Brian Wachlarz
19 Independence Valley Road Race Men Cat 3 David Burke
DQ Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 5 Bryan Reichert
DNF Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 5 Eric Mamroth
6 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 5 Jason Guyer
7 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Josh Simpson
2 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Tyler Blake Davis
DNF Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Jason Edens
48 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Mike Brown
42 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Brian Wachlarz
41 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Luke St Clair
39 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Pauh Wang
34 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 David Burke
31 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Nick Adsero
29 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Randy Salamon
23 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Jeff Nettles
14 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Steven Williams
7 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Adam Jablonski
26 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Timothy Ellis
56 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Craig Moe
18 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Jason Cameron
32 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Chris Tremonte
10 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Tyler Blake Davis
48 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Luke St Clair
45 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Brian Wabhlauz
43 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Steven Williams
39 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Mike Brown
9 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Adam Jablonski
8 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Luke St Clair
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Jason Guyer
36 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Bryan Reichert
21 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Jason Cameron
10 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Josh Simpson
22 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Mike Brown
18 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Brian Wachlarz
3 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Luke St Clair
2 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Randy Salamon
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men A-B Timothy Ellis
37 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Brian Wachlaiz
30 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Mike Brown
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Randy Salamon
152 Ice Breaker TT: Combined Combined Matthew Bianchi
93 Ice Breaker TT: Combined Combined Brendan Flynn
33 Ice Breaker TT: Combined Combined Adam Kaufman
81 Ice Breaker TT: Combined Combined Nick Adsero
55 Ice Breaker TT: Combined Combined Matt Beers
96 Ice Breaker TT: Combined Combined Paul Preist
42 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Matthew Bianchi
24 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Brendan Flynn
3 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Adam Kaufman
17 Ice Breaker TT Men Cat 3 Nick Adsero
12 Ice Breaker TT Men Cat 3 Matt Beers
15 Ice Breaker TT Men Master C-D Paul Preist
75 Frostbite Time Trial: Combined Combined Brendan Flynn
16 Frostbite Time Trial: Combined Combined Adam Kaufman
24 Frostbite Time Trial: Combined Combined Matt Beers
66 Frostbite Time Trial: Combined Combined Paul Priest
27 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 Brendan Flynn
5 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 Adam Kaufman
3 Frostbite Time Trial Men Cat 3 Matt Beers
16 Frostbite Time Trial Master Men Paul Priest